Close

MODLITWA O UPROSZENIE ŁASK ZA PRZYCZYNĄ NMP KRÓLOWEJ PEŁNEJ ŁASKI

 

Najświętsza Maryjo, w Twoim Poczęciu Niepokalana, najbardziej umiłowana ze wszystkich stworzeń, Córko Wszechmogącego Boga Ojca, wyniesiona na szczyty Jego planów miłosierdzia. Ty jesteś pokorną i przedziwną Matką Pana naszego Jezusa Chrystusa, a więc Matką Boga jako Słowa Wcielonego, Syna Bożego i Syna człowieczego, naszego Zbawiciela. Tyś najczystszą Oblubienicą niewysłowionej Miłości Ducha Świętego.

Wpatrzeni w Twoje Maryjo wybranie, w Twoją godność i piękność pozdrawiamy Cię słowami anioła: „bądź pozdrowiona Łaski Pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś między niewiastami”.

Wierzymy mocno z całym Kościołem, że jako Matka Zbawiciela jesteś także Matką Kościoła, że wypraszasz u Boga wszystkie łaski jakich nam potrzeba.

Klęcząc więc przed Tobą, Maryjo Łaski Pełna jako dzieci Twoje, pełni ufności prosimy Cię, wyjednaj nam te łaski, których najwięcej potrzebujemy. Nade wszystko, byśmy żyli zawsze w łasce uświęcającej i pełnili dobrze wolę Bożą.

Wypraszaj też łaski szczególne, o które dzisiaj Cię prosimy dla Kościoła świętego, naszej Ojczyzny, wspólnoty parafialnej, wszystkich rodzin, osób chorych, cierpiących i samotnych, (…).

Na zakończenie składamy Ci dzięki za dotychczasową opiekę, najlepsza Matko nasza i polecamy się Twojej stałej opiece słowami, którymi modli się do Ciebie cały Kościół: „Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen

bp Stanisław Jakiel

Przemyśl, 30 stycznia 1976

4 Komentarzy

 • Parafianka Wysłano 26 maja 2019 17:01
  Miejscowość zamieszkania wiernego : Blizne

  Maryjo Królowo Pełna Łaski, dziękuję za wszystkie dotychczas otrzymane łaski, za stałą pracę. Przepraszam za wszelkie sytuacje,kiedy brakło mi odwagi otwarcie bronić Kościoła i Twojej czci. Proszę Cię o łaskę w intencji Tobie wiadomej, za Ojczyznę oraz o miłość i zgodę w moim małżeństwie.

 • patryk Wysłano 27 maja 2019 13:23
  Miejscowość zamieszkania wiernego : krosno

  Matko Boża Królowo Pełna Łaski, proszę cię za moją rodzinę

 • parafianka Wysłano 2 czerwca 2019 19:55
  Miejscowość zamieszkania wiernego : Blizne

  Matko Boża proszę Cię o zdrowe oczy dla mojego syna. Opiekuj się moją rodziną.

 • Tobie Oddana Rodzina Wysłano 8 czerwca 2019 19:14
  Miejscowość zamieszkania wiernego : Blizne

  Najświętsza Maryjo Panno, Królowo Pełna Laski. Dziękujemy za wszystkie łaski otrzymane od Ciebie i Twojego Syna. Prosimy o dalszą pomoc dla naszej rodziny, Polecamy Ci naszego syna, prosimy dla niego o codzienna opiekę, w pracy, w życiu zawodowym i w prywatnym, Miej go Matko w swojej nieustannej opiece, obdarzaj go zdrowiem i błogosławieństwem bożym. Dopomóż wnukom, córce i zięciowi szczęśliwie zakończyć rok szkolny, prosimy dla całej rodziny o zdrowie i błogosławieństwo boże. Nas rodziców zachowaj w zdrowiu i w sile do codziennych działań i obowiązków. Na zakończenie prosimy Cię bardzo o pewną sprawę wiadomą tylko Tobie i Twojemu Synowi, spraw aby dobrze się zakończyła.

MODLITWY DO NMP KRÓLOWEJ PEŁNEJ ŁASKI

Pola wymagane oznaczone są gwiazdką.