Close

MODLITWA O UPROSZENIE ŁASK ZA PRZYCZYNĄ NMP KRÓLOWEJ PEŁNEJ ŁASKI

 

Najświętsza Maryjo, w Twoim Poczęciu Niepokalana, najbardziej umiłowana ze wszystkich stworzeń, Córko Wszechmogącego Boga Ojca, wyniesiona na szczyty Jego planów miłosierdzia. Ty jesteś pokorną i przedziwną Matką Pana naszego Jezusa Chrystusa, a więc Matką Boga jako Słowa Wcielonego, Syna Bożego i Syna człowieczego, naszego Zbawiciela. Tyś najczystszą Oblubienicą niewysłowionej Miłości Ducha Świętego.

Wpatrzeni w Twoje Maryjo wybranie, w Twoją godność i piękność pozdrawiamy Cię słowami anioła: „bądź pozdrowiona Łaski Pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś między niewiastami”.

Wierzymy mocno z całym Kościołem, że jako Matka Zbawiciela jesteś także Matką Kościoła, że wypraszasz u Boga wszystkie łaski jakich nam potrzeba.

Klęcząc więc przed Tobą, Maryjo Łaski Pełna jako dzieci Twoje, pełni ufności prosimy Cię, wyjednaj nam te łaski, których najwięcej potrzebujemy. Nade wszystko, byśmy żyli zawsze w łasce uświęcającej i pełnili dobrze wolę Bożą.

Wypraszaj też łaski szczególne, o które dzisiaj Cię prosimy dla Kościoła świętego, naszej Ojczyzny, wspólnoty parafialnej, wszystkich rodzin, osób chorych, cierpiących i samotnych, (…).

Na zakończenie składamy Ci dzięki za dotychczasową opiekę, najlepsza Matko nasza i polecamy się Twojej stałej opiece słowami, którymi modli się do Ciebie cały Kościół: „Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen

bp Stanisław Jakiel

Przemyśl, 30 stycznia 1976

6 Komentarzy

 • parafianka Wysłano 10 października 2019 09:50
  Miejscowość zamieszkania wiernego : Blizne

  Matko Łaski Pełna dziękuję za opiekę i pomoc w ciężkich chwilach. Proszę Ciebie Maryjo wypraszaj Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.

 • parafianka Wysłano 12 października 2019 15:31
  Miejscowość zamieszkania wiernego : Blizne

  Matko Łaski Pełna proszę Cię o opiekę nad naszą rodziną o zdrowie, potrzebne łaski w życiu .Maryjo wypraszaj Boże błogosławieństwo, światło Ducha św .nie opuszczaj nas. Panie przymnóż nam wiary.

 • Parafianka Wysłano 12 października 2019 23:31

  Maryjo błagam o cud. Oddaję wszystko w Twoje matczyne ręce.

 • Parafianka Wysłano 1 listopada 2019 17:04
  Miejscowość zamieszkania wiernego : Blizne

  Maryjo proszę o miłość i zgodę w moim małżeństwie

 • parafianka Wysłano 9 listopada 2019 10:53
  Miejscowość zamieszkania wiernego : Blizne

  Matko Łaski Pełna dziękuję Ci za opiekę nad nami miej nas nadal w swojej opiece wypraszaj Maryjo Boże błogosławieństwo światło Ducha św na drogach życia moim dzieciom .Módl się za nami

 • Tobie oddana rodzina Wysłano 9 listopada 2019 16:41
  Miejscowość zamieszkania wiernego : Blizne

  Królowo Wszystkich Świętych – Matko Boża Królowo Pełna Łaski. Z całą rodziną dziękujemy Tobie i Twojemu Synowi za łaskę otrzymaną 15 października, dziękujemy że nas wysłuchałaś w naszych modlitwach. Prosimy o dalszą pomoc i opiekę nad naszym wnuczkiem miej go w swojej opiece, aby żył i rozwijał się zdrowo, a rodzicom tego dziecka wyproś u Swego Syna siły, zdrowie i wytrwanie w opiece nad nim. Prosimy również o zdrowie dla całej naszej rodziny. Oddajemy w opiekę córkę i całą jej rodzinę, a nas rodziców obdarz siłą i zdrowiem do pracy i pomocy innym. Matko Boża, bądź z nami w codziennym życiu.

MODLITWY DO NMP KRÓLOWEJ PEŁNEJ ŁASKI

Pola wymagane oznaczone są gwiazdką.